Od martin

Prodejna znovu O T E V Ř E N A !!!

Vláda ČR uvolnila další opatření a od dnešního dne (9. 4. 2020) jsme opět v plném provozu!

Na prodejnu vás budeme pouštět pouze s rouškou a v omezeném počtu 2-3 osoby max. V případě, že se vás v jeden okamžik sejde více, prosíme, vyčkejte před prodejnou a dodržujte mezi sebou rozestupy.

Děkujeme za pochopení a moc se na vás těšíme!

Od martin

Chcete e-kolo?

Přemýšlíte o koupi elektro kola? Aktuálně máme v nabídce dvě bazarová, trekingová e-kola v retro designu od velmi kvalitní německé značky Sinus se středovými motory Bosch. Kola mají najeto 100 km a jsou v bezvadném stavu. Jsou 3 roky stará, původní cena 78 000,- za jedno. Nová cena 50 000,- za jedno. Pokud chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat!

Od martin

Uvažujete o koupi dravějšího kola? Máme ho!

Pokud máte chuť si na sezónu 2019 pořídit nějaké dravější kolo typu enduro či downhill od námi pečlivě otestované značky Kellys, tak neváhejte a přijďte se s námi o tom pobavit. Je nejvyšší čas, na podzim budeme dělat předobjednávky na rok 2019. Továrna Kellys nabízí skvělý poměr ceny a výkonu a o kola je velký zájem. Pokud si chcete užít skvělou jízdu, kvalitní technologii a čistý design, a nechcete za kolo utratit majlant, neváhejte a řešte to již nyní.

 

UPOZORNĚNÍ! Všechna kola s výbavou Deore a výš mají 5 let servis zdarma!

Od martin

Dělejte údržbu kotoučových brzd před zimou a ne po! Proč?

Doporučujeme údržbu hydraulických kotoučových brzd provádět dříve než pověsíte své mazlíčky na zimu na držák. Je to z prostého důvodu. Hydraulická kapalina po sezóně ztrácí své fyzikální vlastnosti, má sklon k absorpci vlhkosti a začíná být nestála. Nejčastějším projevem bývá rozpínání nebo změna viskozity. V kapalině se začnou usazovat nečistoty a tvoří se kal. Dojde k úniku na brzdové destičky a brzda ztratí funkci. Tomu je potřeba předejít pravidelnou údržbou a kapalinu na konci cyklistické sezóny vyměnit a brzdy vyčistit. Kolo pak můžete bez obav zazimovat a na jaře začít bez obav brzdit.